Exotika v zime

Exotika v zime

Láka ťa exotika v zime? V tom prípade si na správnom mieste.

Keď sa u nás začnú dni skracovať, slnečných hodín ubúda a sychravých dní je čoraz viac – je ten správny čas zamyslieť sa nad dovolenkou v exotike.

Exotické Dovolenky

Ako to prebieha?

Priame lety z Viedne cez zimu

Ako nás hodnotia klienti?

Lukas Iscp
Lukas Iscp
2022-10-05
odporúča
Ďakujem za dovolenku do Egypta pre rodičov. Celkový pobyt bol nad očakávania, všetko bolo perfektne organizované od odchodu na dovolenku až po jeho návrat. Vrelo odporúčam a isto využijeme služby aj pri ďalšom plánovaní dovolenky.
Patrick Karhan
Patrick Karhan
2022-06-08
odporúča
Vdaka za brutalny zazitok na Azoroch, organizacne vsetko super 100% odporucam @cestujsnamiposvete. Dakujeme a tesime sa na dalsie zazitky😇✌️
Patrik Lisičan
Patrik Lisičan
2022-05-19
odporúča
Skvelá organizácia, profesionalita, 100% spokojnosť... Teším sa na ďalšie výlety 🙂
Miroslav Mráz
Miroslav Mráz
2022-04-13
odporúča
Dakujeme za super dovolenku v Mexiku , vsetko paradne vybavene , len odporučame 👌🏻
Lukáš Blaha
Lukáš Blaha
2021-09-26
odporúča
Všetko bolo top 🖐️🙏 bez menšieho problému 🙃
Alexandra Ciuttiová
Alexandra Ciuttiová
2021-09-20
odporúča
Chalan milý, ochotný, hotel fajn, letenky vybavené na výbornú 😊
Ivan Gonzalez Cazares
Ivan Gonzalez Cazares
2021-07-30
odporúča
I am really satisfied! Excellent approach to the client! Communication with the client as well, all my questions were answered immediately! Vacations were amazing. I highly recommend @cestujsnamiposvete.
Juraj Michalových
Juraj Michalových
2021-01-18
odporúča
Najlepšia skúsenosť s cestovnou kanceláriou. Po tom čo sme neodleteli v marci 2020 kvôli korone na zaplatenú dovolenku do Thajska ktorú sme riešili tiež s chalanmi, sa nám vrátili všetky peniaze naspäť (my sme nemali žiadne poistenie zájazdu a napriek tomu sme neprišli ani o cent), sme sa rozhodli že pôjdeme na dovolenku v zime. Komunikácia s Marekom a Lukášom bola od začiatku skvelá, vypočuli si naše požiadavky, vypracovali nám veľa rôznych variant ponúk v rôznych destináciách po svete samozrejme s ohľadom na aktuálnu situáciu, po tom čo sme sa rozhodli pre Mexiko a konkrétny rezort, všetko zabezpečili do posledného detailu. Čiže celá dovolenka úplne bez starostí, dostali sme informácie o ceste, prestupoch, kontrolách, transferoch, kde nás čo čaká, na čo sa máme pripraviť - čiže maximálna spokojnosť a aj napriek pandémii a situácii aka je nás nikde nič neprekvapilo a užili sme si najlepšiu dovolenku na tých najkrajších plážach v Mexiku. Ďalšiu dovolenku budeme určite zase riešiť u chalanov. Ďakujeme Juraj a Miška
Dominik Greif
Dominik Greif
2019-12-27
odporúča
Naozaj výborné všetko od rezervácie až po prílet...Hladký priebeh, vrelo odporúčame...My sme si boli pozrieť Mexiko :))
Michal Pataky
Michal Pataky
2019-12-27
odporúča
Ďakujeme za super dovolenku a bezproblémový priebeh 👌🏼 všetko prebehlo hladko a parádne sme si to užili 🏝🏖

Pozrime sa na tvoje predstavy

Prezraď nám svoje cestovateľské túžby a my ti namiešame exotický koktejl, ktorého opojenie budeš cítiť ešte dlho po návrate domov.

Uži si dovolenku so založenými rukami za hlavou a organizáciu nechaj na nás.

Je na čase vyraziť, kam to bude najbližšie?

v tvare deň.mesiac.rok
v tvare deň.mesiac.rok
1312

Všetky procesy spracúvania osobných údajov priebežne analyzujeme a zabezpečujeme ich súlad s nariadením GDPR – nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenia o ochrane osobných údajov) (ďalej len „GDPR“), ktoré je záväzné pre všetky členské štáty Európskej únie, ako aj zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.