Kréta

Ponuka týždňa: Kréta za 579€

Recenzie

Popis

Kréta sa dvíha z mora ako gobelín utkaný z nádherných pláží, starovekých pokladov a osobitých zákutí rušných miest i rozprávkových dedín.

Miestni obyvatelia s vami budú srdečne zdieľať svoje tradície a skvelú kuchyňu.

Hotel Indigo Inn Hersonissos sa nachádza neďaleko centra mesta Hersonissos, len 150 metrov od mora. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a ubytovanie s vlastným stravovaním a balkónom.

Klimatizované ubytovacie jednotky v hoteli Indigo Inn Hersonissos sú moderne zariadené a naskytá sa z nich výhľad na mesto Hersonnisos. K ich vybaveniu patrí dobre vybavená kuchynka s varnou doskou, chladničkou a jedálenským stolom, ako aj vlastna kúpeľňa so sprchovacím kútom.

V hoteli Indigo Inn Hersonissos je vám tiež k dispozícii 24-hodinová recepcia, bar, snack bar a úschovňa batožiny.

Rôzne reštaurácie, bary a obchody sa nachádzajú len 10 minút chôdze od hotela, zatiaľ čo medzinárodné letisko Heraklion je vzdialené 20 km. Bezplatné verejné parkovisko nájdete neďaleko.

Poloha hotela

Konečná cena: €579,- za osobu

V cene je zahrnuté:

Rezervácia:

Prihlás sa teraz

Meno a priezvisko
Meno a priezvisko

Všetky procesy spracúvania osobných údajov priebežne analyzujeme a zabezpečujeme ich súlad s nariadením GDPR – nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenia o ochrane osobných údajov) (ďalej len „GDPR“), ktoré je záväzné pre všetky členské štáty Európskej únie, ako aj zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Ako nás hodnotia klienti

Vynikajúce
Na základe 32 recenzií
Janka Prokopová
Janka Prokopová
2023-05-22
odporúča
Ďakujeme za všetky rady a informácie, skvelá organizácia, vrelo odporúčame.
Milada Daubnerová Nádašiová
Milada Daubnerová Nádašiová
2023-05-15
odporúča
Krásny zážitok so synom v Paríži. Úžasne vytvorený itinerár a mapa, ktorá bola velmi prehľadná. Ďakujem za nádherné zážitky a precízne plánovanie.
Janka Trabalíková
Janka Trabalíková
2023-03-31
odporúča
Vrelo odporúčam. Skvelý prístup a komunikácia.
Viktória Kašiarová
Viktória Kašiarová
2023-02-08
odporúča
Dobrý deň, v januári sme cez Vás cestovali do Dubaja. Chceme sa veľmi poďakovať, za celkové vybavenie dovolenky do detailov, za všetky rady a informácie. Dovolenka bola úžasná, všetko prebehlo ešte lepšie ako sme očakávali 🙂 ďakujeme!
Lukas Iscp
Lukas Iscp
2022-10-05
odporúča
Ďakujem za dovolenku do Egypta pre rodičov. Celkový pobyt bol nad očakávania, všetko bolo perfektne organizované od odchodu na dovolenku až po jeho návrat. Vrelo odporúčam a isto využijeme služby aj pri ďalšom plánovaní dovolenky.
Patrick Karhan
Patrick Karhan
2022-06-08
odporúča
Vdaka za brutalny zazitok na Azoroch, organizacne vsetko super 100% odporucam @cestujsnamiposvete. Dakujeme a tesime sa na dalsie zazitky😇✌️
Patrik Lisičan
Patrik Lisičan
2022-05-19
odporúča
Skvelá organizácia, profesionalita, 100% spokojnosť... Teším sa na ďalšie výlety 🙂
Miroslav Mráz
Miroslav Mráz
2022-04-13
odporúča
Dakujeme za super dovolenku v Mexiku , vsetko paradne vybavene , len odporučame 👌🏻
Lukáš Blaha
Lukáš Blaha
2021-09-26
odporúča
Všetko bolo top 🖐️🙏 bez menšieho problému 🙃
Alexandra Ciuttiová
Alexandra Ciuttiová
2021-09-20
odporúča
Chalan milý, ochotný, hotel fajn, letenky vybavené na výbornú 😊