Letná Dovolenka 2023

Letná dovolenka 2023

Láka ťa letná dovolenka pri mori? V tom prípade si na správnom mieste.

Keď sa u nás začnú dni predlžovať, slnečných hodín pribúda a teplých dní je čoraz viac – je ten správny čas zamyslieť sa nad dovolenkou pri mori.

Dovolenka 2023

Ako to prebieha?

Ako nás hodnotia klienti?

Lukas Iscp
Lukas Iscp
5. Október, 2022.
odporúča
Ďakujem za dovolenku do Egypta pre rodičov. Celkový pobyt bol nad očakávania, všetko bolo perfektne organizované od odchodu na dovolenku až po jeho návrat. Vrelo odporúčam a isto využijeme služby aj pri ďalšom plánovaní dovolenky.
Patrick Karhan
Patrick Karhan
8. Jún, 2022.
odporúča
Vdaka za brutalny zazitok na Azoroch, organizacne vsetko super 100% odporucam @cestujsnamiposvete. Dakujeme a tesime sa na dalsie zazitky😇✌️
Patrik Lisičan
Patrik Lisičan
19. Máj, 2022.
odporúča
Skvelá organizácia, profesionalita, 100% spokojnosť... Teším sa na ďalšie výlety 🙂
Miroslav Mráz
Miroslav Mráz
13. Apríl, 2022.
odporúča
Dakujeme za super dovolenku v Mexiku , vsetko paradne vybavene , len odporučame 👌🏻
Lukáš Blaha
Lukáš Blaha
26. September, 2021.
odporúča
Všetko bolo top 🖐️🙏 bez menšieho problému 🙃
Alexandra Ciuttiová
Alexandra Ciuttiová
20. September, 2021.
odporúča
Chalan milý, ochotný, hotel fajn, letenky vybavené na výbornú 😊
Ivan Gonzalez Cazares
Ivan Gonzalez Cazares
30. Júl, 2021.
odporúča
I am really satisfied! Excellent approach to the client! Communication with the client as well, all my questions were answered immediately! Vacations were amazing. I highly recommend @cestujsnamiposvete.
Juraj Michalových
Juraj Michalových
18. Január, 2021.
odporúča
Najlepšia skúsenosť s cestovnou kanceláriou. Po tom čo sme neodleteli v marci 2020 kvôli korone na zaplatenú dovolenku do Thajska ktorú sme riešili tiež s chalanmi, sa nám vrátili všetky peniaze naspäť (my sme nemali žiadne poistenie zájazdu a napriek tomu sme neprišli ani o cent), sme sa rozhodli že pôjdeme na dovolenku v zime. Komunikácia s Marekom a Lukášom bola od začiatku skvelá, vypočuli si naše požiadavky, vypracovali nám veľa rôznych variant ponúk v rôznych destináciách po svete samozrejme s ohľadom na aktuálnu situáciu, po tom čo sme sa rozhodli pre Mexiko a konkrétny rezort, všetko zabezpečili do posledného detailu. Čiže celá dovolenka úplne bez starostí, dostali sme informácie o ceste, prestupoch, kontrolách, transferoch, kde nás čo čaká, na čo sa máme pripraviť - čiže maximálna spokojnosť a aj napriek pandémii a situácii aka je nás nikde nič neprekvapilo a užili sme si najlepšiu dovolenku na tých najkrajších plážach v Mexiku. Ďalšiu dovolenku budeme určite zase riešiť u chalanov. Ďakujeme Juraj a Miška
Dominik Greif
Dominik Greif
27. December, 2019.
odporúča
Naozaj výborné všetko od rezervácie až po prílet...Hladký priebeh, vrelo odporúčame...My sme si boli pozrieť Mexiko :))
Michal Pataky
Michal Pataky
27. December, 2019.
odporúča
Ďakujeme za super dovolenku a bezproblémový priebeh 👌🏼 všetko prebehlo hladko a parádne sme si to užili 🏝🏖
Dovolenka

Pozrime sa na tvoje predstavy

Prezraď nám svoje cestovateľské túžby a my ti namiešame prímorský koktejl, ktorého opojenie budeš cítiť ešte dlho po návrate domov.

Uži si dovolenku so založenými rukami za hlavou a organizáciu nechaj na nás.

Je na čase vyraziť, kam to bude najbližšie?

v tvare deň.mesiac.rok
v tvare deň.mesiac.rok
1312

Všetky procesy spracúvania osobných údajov priebežne analyzujeme a zabezpečujeme ich súlad s nariadením GDPR – nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenia o ochrane osobných údajov) (ďalej len „GDPR“), ktoré je záväzné pre všetky členské štáty Európskej únie, ako aj zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.