Malé Karpaty V Zime

MALOKARPATSKÁ JEDENÁSTKA

Malokarpatská jedenástka je výzva určená pre každého, kto má rád prírodu a turistiku. V Malých Karpatoch sa nachádza 11 vrchov, ktoré ležia 700 a viac metrov nad morom. Ten, kto zdolá v priebehu 3 mesiacov minimálne 7 z nich, bude odmenený nielen skvelým pocitom, že urobil niečo pre svoje zdravie a fyzickú kondíciu, ale aj krásnou medailou, ktorá bude vyrobená špeciálne pre našu výzvu. 

Navyše každý, kto uhradí registračný poplatok vo výške 26€ a splní podmienky, bude zaradený do žrebovania o atraktívne ceny. Ako dôkaz o dosiahnutí konkrétneho vrcholu bude slúžiť fotografia v ponožkách vyrobených na mieru pre Malokarpatskú jedenástku alebo so samolepkou s naším logom. 

Malokarpatská jedenástka

Naša výzva má aj ekologický aspekt, keďže sa zaväzujeme za každého účastníka zasadiť 1 strom v Chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty. Časť vyzbieraných prostriedkov za registráciu teda poputuje oblastnej lesníckej organizácii, ktorá má pod správou toto pohorie.

Tento záväzok bol po skončení letnej série splnený a spolu s ďalšími nadšencami turistiky sme na Pezinskej Babe vysadili 400 kusov sadeníc smrekovca opadavého.

S vysádzaním však rozhodne nekončíme a rovnaký sľub dávame aj k zimnej edícii výzvy Malokarpatská  jedenástka.

Turisticky prístupné malokarpatské sedemstovky
Malokarpatské vrcholy mimo turistických značiek
Náhradné vrcholy
Registrácia
0
Počet účastníkov zimnej edície
Hlavný partner
Partneri