Malé Karpaty Jeseň

MALOKARPATSKÁ JEDENÁSTKA

Malokarpatská jedenástka je výzva určená pre každého, kto má rád prírodu a turistiku. V Malých Karpatoch sa nachádza 11 vrchov, ktoré ležia 700 a viac metrov nad morom. Okrem predošlých jedenásť sedemstoviek nebudú tentokrát chýbať ani najkrajšie zrúcaniny Malých Karpát ponúkajúce taktiež očarujúce výhľady, ktoré umocní paleta jesenných farieb.

Ten, kto zdolá v priebehu 3 mesiacov minimálne 5 vrcholov a 2 zrúcaniny, bude odmenený nielen skvelým pocitom, že urobil niečo pre svoje zdravie a fyzickú kondíciu, ale aj krásnou medailou, ktorá bude vyrobená špeciálne pre našu výzvu. 

Navyše každý, kto uhradí registračný poplatok vo výške 33€ a splní podmienky, bude zaradený do žrebovania o atraktívne ceny. Ako dôkaz o dosiahnutí konkrétneho vrcholu bude slúžiť fotografia v ponožkách vyrobených na mieru pre Malokarpatskú jedenástku alebo so samolepkou s naším logom. 

Malokarpatská Jedenástka Výzva Malé Karpaty
Počet miest je z dôvodu zachovania exkluzivity tohto podujatia limitovaný a to na 100 účastníkov, pre ktorých budú pripravené štedré štartovacie balíčky, vrátane obľúbených ponožiek, pamätnej medaily a hodnotných cien v záverečnej tombole.

Naša výzva má aj ekologický aspekt, keďže sa zaväzujeme za každého účastníka zasadiť 1 strom v Chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty. Časť vyzbieraných prostriedkov za registráciu teda poputuje oblastnej lesníckej organizácii, ktorá má pod správou toto pohorie.

Tento záväzok sme doposiaľ splnili a spolu s ďalšími nadšencami turistiky sme na Pezinskej Babe vysadili 400 kusov sadeníc smrekovca opadavého.

S vysádzaním však rozhodne nekončíme a rovnaký sľub dávame aj k jesennej edícii výzvy Malokarpatská  jedenástka.

Turisticky prístupné malokarpatské sedemstovky
Malokarpatské vrcholy mimo turistických značiek
Zrúcaniny hradov
Registrácia
Hlavný partner
Partneri