Mallorca Letenky
PONUKA TÝŽDŇA

Ponuka týždňa: Malorka za 725€

Malorka je nielen najväčší, ale aj najrozmanitejší a najkrajší zo štyroch hlavných ostrovov, ktoré tvoria Baleárske ostrovy. Objavte pôvaby stredomorského klenotu prostredníctvom Cestuj s nami po svete.

Majestátne vápencové útesy sa rútia do azúrových hĺbok Stredozemného mora. Vnútrozemím sa tiahnu široké nížiny posádzané pásmi mandlí, rohovníkov, olivovníkov a vínnej révy.

Jachty spúšťajú kotvy v priezračných vodách krytých zátok. Na odľahlých vrcholoch držia stráž opustené pustovne a hrady.

Zatiaľ čo plážoví povaľači berú útokom letoviská blízko Palmy, iní preskúmavajú stredoveké srdce tohto mesta alebo sa vydávajú na túry do hôr Serra de Tramuntana či leňošia na storočných veľkostatkoch, prestavaných na vidiecke hotely.

Nevyhovuje vám termín?

Popis hotela

Hotel BQ Sarah – Adults Only sa nachádza na Malorke, iba 200 metrov od pláže Son Bauló.

Ponúka vonkajší bazén.

Oddychovať môžete v príjemne zariadenej izbe s balkónom a nadýchať sa čerstvého ostrovného vzduchu pod modrou oblohou.

Na trávniku alebo na ležadlách pri bazéne v hoteli BQ Sarah – Adults Only sa môžete opaľovať. Zaplávať si môžete v Stredozemnom mori, ku ktorému sa dostanete krátkou prechádzkou.

V centre letoviska Can Picafort nájdete rôzne obchody, bary a reštaurácie. Na miestnom trhu objavíte tiež jedinečné nápady na darčeky pre vašich blízkych.

Môžete si prenajať bicykle a vydať sa na okružnú jazdu ostrovom, kde nájdete nádherné skryté pláže.

Poloha hotela

Stále váhate? Pozrite si toto video

Konečná cena 725€ za osobu
V cene je zahrnuté:
Predzmluvné informácie organizátora zájazdu
Malorka Pláže
Rezervácia

Meno a priezvisko
Meno a priezvisko

Všetky procesy spracúvania osobných údajov priebežne analyzujeme a zabezpečujeme ich súlad s nariadením GDPR – nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenia o ochrane osobných údajov) (ďalej len „GDPR“), ktoré je záväzné pre všetky členské štáty Európskej únie, ako aj zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Ako nás hodnotia klienti

Evka Blahútová
Evka Blahútová
27/09/2023
Ďakujeme za úžasnú dovolenku v Dominikánskej republike! 🥰🇩🇴 skvelý prístup, rýchla komunikácia a organizácia. Naozaj všetko bolo dokonalé, naše očakávania realita ešte viac prekonala. Pomohli nám dokonca ušetriť peniaze, nakoľko hotel na Bookingu stál oveľa viac. Keďže sme dovolenku riešili narýchlo, potrebovali sme poradiť od tých najlepších a presne to sme aj dostali. Dovolenku, na ktorú máme tie najkrajšie spomienky. Rezort bol nádherný s krásnou plážou a okolím, priateľským personálom a úžasným jedlom. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a určite sa na vás obrátime aj nabudúce. ❤️
Lukáš Svoreň
Lukáš Svoreň
09/08/2023
Ďakujem chalanom za vybavenie skvelej dovolenky.Skvelá komunikácia počas dovolenky aj pred ňou.Žiadny problém s letenkami ani hotelom.Vrelo odporúčam každému kto si chce užiť dovolenku bez problémov.
Janka Prokopová
Janka Prokopová
22/05/2023
Ďakujeme za všetky rady a informácie, skvelá organizácia, vrelo odporúčame.
Milada Daubnerová Nádašiová
Milada Daubnerová Nádašiová
15/05/2023
Krásny zážitok so synom v Paríži. Úžasne vytvorený itinerár a mapa, ktorá bola velmi prehľadná. Ďakujem za nádherné zážitky a precízne plánovanie.
Janka Trabalíková
Janka Trabalíková
31/03/2023
Vrelo odporúčam. Skvelý prístup a komunikácia.
Viktória Kašiarová
Viktória Kašiarová
08/02/2023
Dobrý deň, v januári sme cez Vás cestovali do Dubaja. Chceme sa veľmi poďakovať, za celkové vybavenie dovolenky do detailov, za všetky rady a informácie. Dovolenka bola úžasná, všetko prebehlo ešte lepšie ako sme očakávali 🙂 ďakujeme!
Lukas Iscp
Lukas Iscp
05/10/2022
Ďakujem za dovolenku do Egypta pre rodičov. Celkový pobyt bol nad očakávania, všetko bolo perfektne organizované od odchodu na dovolenku až po jeho návrat. Vrelo odporúčam a isto využijeme služby aj pri ďalšom plánovaní dovolenky.
Patrick Karhan
Patrick Karhan
08/06/2022
Vdaka za brutalny zazitok na Azoroch, organizacne vsetko super 100% odporucam @cestujsnamiposvete. Dakujeme a tesime sa na dalsie zazitky😇✌️
Patrik Lisičan
Patrik Lisičan
19/05/2022
Skvelá organizácia, profesionalita, 100% spokojnosť... Teším sa na ďalšie výlety 🙂
Miroslav Mráz
Miroslav Mráz
13/04/2022
Dakujeme za super dovolenku v Mexiku , vsetko paradne vybavene , len odporučame 👌🏻

Volám sa Marek a som jedným zo zakladateľov Cestuj s nami po svete. Práca v cestovnej kancelárii je rôznorodá a vyžaduje si mnoho zručností, no venujem sa najmä rezerváciám, marketingu a novým nápadom. Z krajín, ktoré som doteraz navštívil ma očarila každá, avšak mojou srdcovkou je Kuba. Ako správny cestovateľ aj ja mám svoje sny, medzi ktoré patrí argentínske “El Superclásico”, hudobný festival v Čile, či vydanie sa po stopách Pabla Escobara na území Kolumbie.

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *