Srí Lanka Víza
PONUKA TÝŽDŇA

Ponuka týždňa: Srí Lanka za 1638€

Srí Lanka je neodolateľná vďaka svojim nekonečným plážam, pradávnym ruinám, priateľským obyvateľom, množstvu slonov, bezkonkurenčnému príboju, miernym cenám, zábavným vlakom, slávnemu čaju a chutnému jedlu.

Nevyhovuje vám termín?

Prečo si rezervovať pobyt v hoteli RIU na Srí Lanke?

Ideálne počasie

November je jedným z najlepších mesiacov na návštevu Srí Lanky. Počasie je príjemné s minimom zrážok, čo predstavuje ideálne podmienky na objavovanie nedotknutej prírody, nádherných pláží a historických pamiatok ostrova.

Menej ľudí

November sa na Srí Lanke považuje za prechodné obdobie, čo znamená, že je tam menej návštevníkov v porovnaní s s vrcholom turistickej sezóny. Budete mať viac priestoru na to, aby ste si užili prírodnú krásu a kultúrnu rozmanitosť ostrova bez veľkých davov ľudí.

Pozorovanie divočiny

Tento mesiac je začiatkom obdobia zhromažďovania slonov na Srí Lanke. Môžete byť svedkom úžasného stretnutia slonov v Národnom parku Minneriya, kde sa stovky slonov zhromažďujú okolo rovnomenného jazera, vytvárajúc neuveriteľné divadlo.

Kultúrne festivaly

Ponorte sa do bohatej kultúry Srí Lanky počas novembra. Krajina oslavuje množstvo kultúrnych festivalov a udalostí, vrátane Deepavali (Festival svetla), ktorý oslavuje víťazstvo svetla nad temnotou. Zažite nestarnúce tradície, rituály a miestnu kuchyňu počas týchto osláv.

Luxus v štýle RIU

V Hoteli RIU na Srí Lanke si budete môcť vychutnať bezkonkurenčný komfort a prvotriedne služby. Rezort ponúka moderné izby, rôznorodé možnosti stravovania, nádherný nekonečný bazén, krásne wellness centrum a priamy prístup na pláž. V rámci all-inclusive balíka si môžete užiť starostlivosť o vaše pohodlie a bezstarostný pobyt.

Zhrnuté a podčiarknuté, rezerváciou pobytu v Hoteli RIU na Srí Lanke v novembri máte príležitosť zažiť Srí Lanku v jej najkrajšom prevedení. S perfektným počasím, menším množstvom návštevníkov, kultúrnymi oslavami a hojnou divočinou bude váš výlet nezabudnuteľný. Navyše, luxus a pohodlie, ktoré vám poskytne Hotel RIU, spravia váš dovolenkový pobyt ešte špeciálnejším. Využite svoju dovolenku naplno a objavte tropický raj na Srí Lanke s cestovnou agentúrou „Cestuj s nami po svete.“

Poloha hotela

Stále váhate? Pozrite si toto video

Konečná cena 1638€ za osobu
V cene je zahrnuté:
Rezervácia

Meno a priezvisko
Meno a priezvisko

Všetky procesy spracúvania osobných údajov priebežne analyzujeme a zabezpečujeme ich súlad s nariadením GDPR – nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenia o ochrane osobných údajov) (ďalej len „GDPR“), ktoré je záväzné pre všetky členské štáty Európskej únie, ako aj zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Ako nás hodnotia klienti

Evka Blahútová
Evka Blahútová
27/09/2023
odporúča
Ďakujeme za úžasnú dovolenku v Dominikánskej republike! 🥰🇩🇴 skvelý prístup, rýchla komunikácia a organizácia. Naozaj všetko bolo dokonalé, naše očakávania realita ešte viac prekonala. Pomohli nám dokonca ušetriť peniaze, nakoľko hotel na Bookingu stál oveľa viac. Keďže sme dovolenku riešili narýchlo, potrebovali sme poradiť od tých najlepších a presne to sme aj dostali. Dovolenku, na ktorú máme tie najkrajšie spomienky. Rezort bol nádherný s krásnou plážou a okolím, priateľským personálom a úžasným jedlom. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a určite sa na vás obrátime aj nabudúce. ❤️
Lukáš Svoreň
Lukáš Svoreň
09/08/2023
odporúča
Ďakujem chalanom za vybavenie skvelej dovolenky.Skvelá komunikácia počas dovolenky aj pred ňou.Žiadny problém s letenkami ani hotelom.Vrelo odporúčam každému kto si chce užiť dovolenku bez problémov.
Janka Prokopová
Janka Prokopová
22/05/2023
odporúča
Ďakujeme za všetky rady a informácie, skvelá organizácia, vrelo odporúčame.
Milada Daubnerová Nádašiová
Milada Daubnerová Nádašiová
15/05/2023
odporúča
Krásny zážitok so synom v Paríži. Úžasne vytvorený itinerár a mapa, ktorá bola velmi prehľadná. Ďakujem za nádherné zážitky a precízne plánovanie.
Janka Trabalíková
Janka Trabalíková
31/03/2023
odporúča
Vrelo odporúčam. Skvelý prístup a komunikácia.
Viktória Kašiarová
Viktória Kašiarová
08/02/2023
odporúča
Dobrý deň, v januári sme cez Vás cestovali do Dubaja. Chceme sa veľmi poďakovať, za celkové vybavenie dovolenky do detailov, za všetky rady a informácie. Dovolenka bola úžasná, všetko prebehlo ešte lepšie ako sme očakávali 🙂 ďakujeme!
Lukas Iscp
Lukas Iscp
05/10/2022
odporúča
Ďakujem za dovolenku do Egypta pre rodičov. Celkový pobyt bol nad očakávania, všetko bolo perfektne organizované od odchodu na dovolenku až po jeho návrat. Vrelo odporúčam a isto využijeme služby aj pri ďalšom plánovaní dovolenky.
Patrick Karhan
Patrick Karhan
08/06/2022
odporúča
Vdaka za brutalny zazitok na Azoroch, organizacne vsetko super 100% odporucam @cestujsnamiposvete. Dakujeme a tesime sa na dalsie zazitky😇✌️
Patrik Lisičan
Patrik Lisičan
19/05/2022
odporúča
Skvelá organizácia, profesionalita, 100% spokojnosť... Teším sa na ďalšie výlety 🙂
Miroslav Mráz
Miroslav Mráz
13/04/2022
odporúča
Dakujeme za super dovolenku v Mexiku , vsetko paradne vybavene , len odporučame 👌🏻

Volám sa Marek a som jedným zo zakladateľov Cestuj s nami po svete. Práca v cestovnej kancelárii je rôznorodá a vyžaduje si mnoho zručností, no venujem sa najmä rezerváciám, marketingu a novým nápadom. Z krajín, ktoré som doteraz navštívil ma očarila každá, avšak mojou srdcovkou je Kuba. Ako správny cestovateľ aj ja mám svoje sny, medzi ktoré patrí argentínske “El Superclásico”, hudobný festival v Čile, či vydanie sa po stopách Pabla Escobara na území Kolumbie.

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *