Thajsko Vlajka
PONUKA TÝŽDŇA

Ponuka týždňa: Thajsko za 1238€

Thajsko, priateľská a zábavu milujúca krajina, vyžaruje zlatú žiaru zo svojich trblietavých chrámov a tropických pláží i vždy upokojujúcich thajských úsmevov.

Nevyhovuje ti termín?

Popis hotela

Diamond Resort Phuket sa nachádza na jednej z nedotknutých pláží a rušného pobrežného života neďaleko Lagúny Phuket.

Je vzdialený 20 minút jazdy od medzinárodného letiska Phuket s pohodlným prístupom k turistickým atrakciám a rušnej časti ostrova.

Diamond Resort Phuket je inšpirovaný ekológiou a ponúka pokojné a idylické prostredie. Je obklopený bujnou tropickou scenériou a kvalitnými pohostinskými službami.

Rezort ponúka priestranné moderné izby so štýlovým interiérom. Všetky kategórie izieb ponúkajú rôzne vlastnosti, aby vyhovovali rôznym želaniam našich zákazníkov. Či už s výhľadom na okolité hory, výhľadom na bazén alebo s prístupom k bazénu.

Doprajte si so svojimi blízkymi tropickú atmosféru rezortu Diamond Phuket, ktorý sprostredkuje autentický thajský relax.

Diamond Resort Phuket ponúka vkusne zariadené izby, kuchyňu a moderný nábytok. Každá izba má jedálenský kút a súkromný balkón, kde si môžete vychutnať svoju dovolenku na Phukete s nádherným výhľadom z balkóna.

Poloha hotela

Stále váhaš? Pozri si toto video

Konečná cena 1238€ za osobu
V cene je zahrnuté:
Predzmluvné informácie organizátora zájazdu
Thajsko Dovolenka V Zime
Rezervácia

Meno a priezvisko
Meno a priezvisko

Všetky procesy spracúvania osobných údajov priebežne analyzujeme a zabezpečujeme ich súlad s nariadením GDPR – nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenia o ochrane osobných údajov) (ďalej len „GDPR“), ktoré je záväzné pre všetky členské štáty Európskej únie, ako aj zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Ako nás hodnotia klienti

Vynikajúce
Na základe 32 recenzií
Janka Prokopová
Janka Prokopová
2023-05-22
odporúča
Ďakujeme za všetky rady a informácie, skvelá organizácia, vrelo odporúčame.
Milada Daubnerová Nádašiová
Milada Daubnerová Nádašiová
2023-05-15
odporúča
Krásny zážitok so synom v Paríži. Úžasne vytvorený itinerár a mapa, ktorá bola velmi prehľadná. Ďakujem za nádherné zážitky a precízne plánovanie.
Janka Trabalíková
Janka Trabalíková
2023-03-31
odporúča
Vrelo odporúčam. Skvelý prístup a komunikácia.
Viktória Kašiarová
Viktória Kašiarová
2023-02-08
odporúča
Dobrý deň, v januári sme cez Vás cestovali do Dubaja. Chceme sa veľmi poďakovať, za celkové vybavenie dovolenky do detailov, za všetky rady a informácie. Dovolenka bola úžasná, všetko prebehlo ešte lepšie ako sme očakávali 🙂 ďakujeme!
Lukas Iscp
Lukas Iscp
2022-10-05
odporúča
Ďakujem za dovolenku do Egypta pre rodičov. Celkový pobyt bol nad očakávania, všetko bolo perfektne organizované od odchodu na dovolenku až po jeho návrat. Vrelo odporúčam a isto využijeme služby aj pri ďalšom plánovaní dovolenky.
Patrick Karhan
Patrick Karhan
2022-06-08
odporúča
Vdaka za brutalny zazitok na Azoroch, organizacne vsetko super 100% odporucam @cestujsnamiposvete. Dakujeme a tesime sa na dalsie zazitky😇✌️
Patrik Lisičan
Patrik Lisičan
2022-05-19
odporúča
Skvelá organizácia, profesionalita, 100% spokojnosť... Teším sa na ďalšie výlety 🙂
Miroslav Mráz
Miroslav Mráz
2022-04-13
odporúča
Dakujeme za super dovolenku v Mexiku , vsetko paradne vybavene , len odporučame 👌🏻
Lukáš Blaha
Lukáš Blaha
2021-09-26
odporúča
Všetko bolo top 🖐️🙏 bez menšieho problému 🙃
Alexandra Ciuttiová
Alexandra Ciuttiová
2021-09-20
odporúča
Chalan milý, ochotný, hotel fajn, letenky vybavené na výbornú 😊

Volám sa Marek a som jedným zo zakladateľov Cestuj s nami po svete. Práca v cestovnej kancelárii je rôznorodá a vyžaduje si mnoho zručností, no venujem sa najmä rezerváciám, marketingu a novým nápadom. Z krajín, ktoré som doteraz navštívil ma očarila každá, avšak mojou srdcovkou je Kuba. Ako správny cestovateľ aj ja mám svoje sny, medzi ktoré patrí argentínske “El Superclásico”, hudobný festival v Čile, či vydanie sa po stopách Pabla Escobara na území Kolumbie.

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *