Thajsko Vlajka
PONUKA TÝŽDŇA

Ponuka týždňa: Thajsko za 1238€

Thajsko, priateľská a zábavu milujúca krajina, vyžaruje zlatú žiaru zo svojich trblietavých chrámov a tropických pláží i vždy upokojujúcich thajských úsmevov.

Nevyhovuje ti termín?

Popis hotela

Diamond Resort Phuket sa nachádza na jednej z nedotknutých pláží a rušného pobrežného života neďaleko Lagúny Phuket.

Je vzdialený 20 minút jazdy od medzinárodného letiska Phuket s pohodlným prístupom k turistickým atrakciám a rušnej časti ostrova.

Diamond Resort Phuket je inšpirovaný ekológiou a ponúka pokojné a idylické prostredie. Je obklopený bujnou tropickou scenériou a kvalitnými pohostinskými službami.

Rezort ponúka priestranné moderné izby so štýlovým interiérom. Všetky kategórie izieb ponúkajú rôzne vlastnosti, aby vyhovovali rôznym želaniam našich zákazníkov. Či už s výhľadom na okolité hory, výhľadom na bazén alebo s prístupom k bazénu.

Doprajte si so svojimi blízkymi tropickú atmosféru rezortu Diamond Phuket, ktorý sprostredkuje autentický thajský relax.

Diamond Resort Phuket ponúka vkusne zariadené izby, kuchyňu a moderný nábytok. Každá izba má jedálenský kút a súkromný balkón, kde si môžete vychutnať svoju dovolenku na Phukete s nádherným výhľadom z balkóna.

Poloha hotela

Stále váhaš? Pozri si toto video

Konečná cena 1238€ za osobu
V cene je zahrnuté:
Predzmluvné informácie organizátora zájazdu
Thajsko Dovolenka V Zime
Rezervácia

Meno a priezvisko
Meno a priezvisko

Všetky procesy spracúvania osobných údajov priebežne analyzujeme a zabezpečujeme ich súlad s nariadením GDPR – nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenia o ochrane osobných údajov) (ďalej len „GDPR“), ktoré je záväzné pre všetky členské štáty Európskej únie, ako aj zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Ako nás hodnotia klienti

Evka Blahútová
Evka Blahútová
27/09/2023
Ďakujeme za úžasnú dovolenku v Dominikánskej republike! 🥰🇩🇴 skvelý prístup, rýchla komunikácia a organizácia. Naozaj všetko bolo dokonalé, naše očakávania realita ešte viac prekonala. Pomohli nám dokonca ušetriť peniaze, nakoľko hotel na Bookingu stál oveľa viac. Keďže sme dovolenku riešili narýchlo, potrebovali sme poradiť od tých najlepších a presne to sme aj dostali. Dovolenku, na ktorú máme tie najkrajšie spomienky. Rezort bol nádherný s krásnou plážou a okolím, priateľským personálom a úžasným jedlom. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a určite sa na vás obrátime aj nabudúce. ❤️
Lukáš Svoreň
Lukáš Svoreň
09/08/2023
Ďakujem chalanom za vybavenie skvelej dovolenky.Skvelá komunikácia počas dovolenky aj pred ňou.Žiadny problém s letenkami ani hotelom.Vrelo odporúčam každému kto si chce užiť dovolenku bez problémov.
Janka Prokopová
Janka Prokopová
22/05/2023
Ďakujeme za všetky rady a informácie, skvelá organizácia, vrelo odporúčame.
Milada Daubnerová Nádašiová
Milada Daubnerová Nádašiová
15/05/2023
Krásny zážitok so synom v Paríži. Úžasne vytvorený itinerár a mapa, ktorá bola velmi prehľadná. Ďakujem za nádherné zážitky a precízne plánovanie.
Janka Trabalíková
Janka Trabalíková
31/03/2023
Vrelo odporúčam. Skvelý prístup a komunikácia.
Viktória Kašiarová
Viktória Kašiarová
08/02/2023
Dobrý deň, v januári sme cez Vás cestovali do Dubaja. Chceme sa veľmi poďakovať, za celkové vybavenie dovolenky do detailov, za všetky rady a informácie. Dovolenka bola úžasná, všetko prebehlo ešte lepšie ako sme očakávali 🙂 ďakujeme!
Lukas Iscp
Lukas Iscp
05/10/2022
Ďakujem za dovolenku do Egypta pre rodičov. Celkový pobyt bol nad očakávania, všetko bolo perfektne organizované od odchodu na dovolenku až po jeho návrat. Vrelo odporúčam a isto využijeme služby aj pri ďalšom plánovaní dovolenky.
Patrick Karhan
Patrick Karhan
08/06/2022
Vdaka za brutalny zazitok na Azoroch, organizacne vsetko super 100% odporucam @cestujsnamiposvete. Dakujeme a tesime sa na dalsie zazitky😇✌️
Patrik Lisičan
Patrik Lisičan
19/05/2022
Skvelá organizácia, profesionalita, 100% spokojnosť... Teším sa na ďalšie výlety 🙂
Miroslav Mráz
Miroslav Mráz
13/04/2022
Dakujeme za super dovolenku v Mexiku , vsetko paradne vybavene , len odporučame 👌🏻

Volám sa Marek a som jedným zo zakladateľov Cestuj s nami po svete. Práca v cestovnej kancelárii je rôznorodá a vyžaduje si mnoho zručností, no venujem sa najmä rezerváciám, marketingu a novým nápadom. Z krajín, ktoré som doteraz navštívil ma očarila každá, avšak mojou srdcovkou je Kuba. Ako správny cestovateľ aj ja mám svoje sny, medzi ktoré patrí argentínske “El Superclásico”, hudobný festival v Čile, či vydanie sa po stopách Pabla Escobara na území Kolumbie.

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *